Kuchnia

 

Naszym największym atutem jest staropolska, wykwintna kuchnia. Tradycyjny smak w nowszej odsłonie pełen aromatu ziół i przypraw. Gospodyni domu - dietetyk - starannie przygotowuje posiłki, które trafiają na Państwa stoły.

Kuchnia w naszym Domu jest czymś co najczęściej, mile wspominają nasi Goście i co przyciąga do nas kolejnych odwiedzających.

Istnieje możliwość uzgodnienia jadłospisu z uwzględnieniem określonej diety.

 

Jadalnia

 

Duża, przeszklona jadalnia z kominkiem to klimatyczne miejsce spotkań z rodziną lub ze znajomymi, gdzie każdy znajdzie czas dla siebie podczas posiłków.

Kącik kawowy to miejsce, gdzie po obfitym śniadaniu zapraszamy na kawę z ekspresu, cappuccino, espresso lub gorącą czekoladę.

Z jadalni rozpościera się piękny widok na ogród pełen kwiatów i krzewów.

 

Ogród

 

Na naszej posesji znajdują się dwa ogrody. Pierwszy warzywno - owocowy, z którego korzystamy przygotowując domowe przetwory i posiłki. Z naszych drzewek i krzaków owocowych sporządzamy konfitury i kompoty, które serwujemy na śniadania i obiady.

Natomiast drugi, to pełen zieleni i kwiatów ogród z alejkami. W nim znajduje się stylowa altana, która pomieści wszystkich chętnych do wspólnego grillowania przy muzyce.

W upalne dni można się w nim zaszyć z książką lub urządzić pogawędkę, popijając kawę i herbatę smakując domowych wypieków Gospodyni agroturystyki.

 

Teren zielony

 

Altana

Duża, drewniana altana z kominkiem.
Niezależnie od pory roku miło i przyjemnie można spędzić czas wspólnie z rodziną i przyjaciółmi w naszej stylowej altanie. To świetne miejsce na integrację oraz na rozpalenie grilla.

Plac zabaw z basenem

Dla naszych Gości, również tych najmniejszych Turystów, przygotowaliśmy teren zielony tak, aby każdy mógł wypocząć tak jak lubi:

  • BASEN zewnętrzny z podgrzewaną wodą( wymiary 5m x 3m x 1,2m )
  • zielony teren z placem zabaw dla dzieci
  • trampolina
  • domek, zjeżdżalnia, piaskownica
  • huśtawki
  • leżaki
  • boisko do siatkówki i badmintona
  • duży ogród

 

Obiekt

 

Przytulnie urządzone wnętrza obiektu, a także odizolowanie od zgiełku dnia powszedniego, pozwolą Państwu na wypoczynek zarówno duchowy, jak i fizyczny.

Staramy się, aby nasi Goście czuli się swobodnie, dbamy o wygodę i czystość.

Pragniemy, aby Agroturystyka u Teresy kojarzyła się Państwu z gościnnością, spokojem i urokiem polskiej wsi.

Chcielibyśmy, aby czas spędzony w naszych tylickich progach obfitował w wiele niezapomnianych wrażeń oraz spokojnych chwil.

 

 

Państwa zadowolenie i dobre samopoczucie to nasz sukces i satysfakcja.